Obavijest o javnoj raspravi o Studiji o utjecaju na okoliš vjetroelektrane Korlat, Grad Benkovac

Na temelju zamolbe Ministarstva zaštite okoliša i prirode RH za pravnu pomoć glede koordinacije javne rasprave i članka 16., stavaka 3. i 4., Uredbe o informiranju i sudjelovanju javnosti i zainteresirane javnosti u pitanjima zaštite okoliša (Narodne novine broj 64/08.) Upravni odjel za prostorno uređenje, zaštitu okoliša i komunalne poslove Zadarske županije objavljuje

O B A V I J E S T
o javnoj raspravi

od 17. veljače do 17. ožujka 2016. godine stavlja se na javni uvid
Studija o utjecaju na okoliš vjetroelektrane Korlat, Grad Benkovac

Studija će od 17. veljače do 17. ožujka 2016. godine, u uredovno vrijeme, biti izložena u prostorijama Grada Benkovca (Benkovac, Šetalište kneza Branimira 12).

Javno izlaganje Studije održat će se 9. ožujka 2016. godine u 11.00 sati u Maloj vijećnici Grada Benkovca.

Pisana mišljenja, prijedlozi i primjedbe u svezi Studije mogu se dati na mjestu javnog uvida ili dostaviti poštom na adrese: Grad Benkovac, 23 420 Benkovac, Šetalište kneza Branimira 12 i Zadarska županija, Upravni odjel za prostorno uređenje, zaštitu okoliša i komunalne poslove, 23000 Zadar, Božidara Petranovića 8, najkasnije posljednjeg dana javnog uvida.