Work-out

workout

www.eu-workout.eu !!

Zadarska županija bila je suradnik na projektu «WORK-out - razvijanje vještina osoba s mentalnom retardacijom u svrhu socijalnog uključivanja» sufinanciranom kroz dodjelu bespovratnih sredstava iz IV. komponente IPA-e Razvoj ljudskih potencijala. Cilj projekta bio je povećati mogućnost zapošljavanja osoba s mentalnom retardacijom i njihovu socijalnu uključenost kroz rad. Partneri na projektu bili su Bjelovarsko-bilogorska županija, Udruga za pomoć mentalno retardiranim osobama Bjelovar, Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom «Svjetlo» iz Zadra, Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Zadar, a suradnici, osim Zadarske županije, HZZ PU Bjelovar i Razvojna agencija Zadarske županije. Vrijednost projekta iznosila je 92.474,49 EUR, uz 75,94 %-tno sufinanciranje Europske unije.