Dobrodošli

Obavijest

Obavijest za korisnike mrežne stranice Žadarske županije.

Poštovani korsnici web stranice Zadarske županije,


Prijava na mrežnu stranicu je moguća samo za zaposlenike Zadarske županije.

Vaš Administrator

Prijava

Novosti iz županije

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Održana 18. sjednica Kolegija župana

 Održana 18. sjednica Kolegija župana

U ponedjeljak, 21. srpnja 2014. godine, održana je 18. sjednica Kolegija župana na kojoj je župan donio Zaključak o davanju suglasnosti na Odluku Upravnog vijeća Županijske lučke uprave Zadar o donošenju Izmjena i dopuna Godišnjeg programa rada i razvoja, te Financijskog plana Županijske lučke uprave Zadar za 2014. godinu

9. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije

9. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije

održat će se  25. srpnja 2014. godine (petak) u  10,00 sati u Velikoj  vijećnici Doma županije u Zadru, Božidara Petranovića 8.Dnevni red i materijali za 9. sjednicu Županijske skupštine (materijal po točkama dnevnog reda)Dnevni red i materijali za 9. sjednicu Županijske skupštine  (objedinjeni materijal .PDF)Napomena: za pregled i preuzimanje dnevnog reda i materijala potreban Vam je preglednik dokumenata PDF koji...

HRVATSKI ŽUPANI: APOSLUTNO POZDRAVLJAMO ODLUKU O POVLAČENJU MASTERPLANA

HRVATSKI ŽUPANI: APOSLUTNO POZDRAVLJAMO ODLUKU O POVLAČENJU MASTERPLANA

Županije, kao osnivači županijskih bolnica, mjesecima su upozoravale na nedorečenost prijedloga nacionalnog plana razvoja bolnica

Obilježen Dan općine Kolan

Obilježen Dan općine Kolan

Svečanom sjednicom Općinskog vijeća u utorak,15. srpnja 2014. godine,  obilježen  je Dan Općine Kolan i blagdan Gospe od Karmela, zaštitnice općine. Samu sjednicu obilježilo je proglašenje generala Ante Gotovine i Mladena Markača počasnim građanima Kolana te nazočnost velikog broja uzvanika iz političkog, javnog, gospodarskog i vjerskog života.

Dan općine Tkon

Dan općine Tkon

U petak, 11. srpnja 2014. godine obilježen je Dan općine Tkon i blagdan sv. Benedikta, zaštitnika Europe. "Dajte nam oslonac, pokrenut ćemo zemlju, odnosno Općinu Tkon", rekao je na svečanoj sjednici općinskog vijeć predsjednik OV-a Branko Smoljan.

Zeleni otoci - S - 006 – Ispravak natječaja za uslugu izrade kataloga herbarija za potrebe projekta "Zeleni otoci"

Zeleni otoci - S - 006 – Ispravak natječaja za uslugu izrade kataloga herbarija za potrebe projekta "Zeleni otoci"

Zeleni otoci - S - 006 – Ispravak natječaja za uslugu izrade kataloga herbarija za potrebe projekta "Zeleni otoci"

Radionice KIC-a i sjednica Upravnog odbora u sklopu projekta «CITEK» u Ravenni

Radionice KIC-a i sjednica Upravnog odbora u sklopu projekta «CITEK» u Ravenni

U razdoblju od 8. do 9. srpnja 2014. godine u Ravenni održane su radionice Zajednice inovativnog znanja - KIC-a (Knowleadge Innovative Community) i Upravni odbor projekta CITEK.

Zeleni otoci - S - 006 - Natječaj za uslugu izrade kataloga herbarija za potrebe projekta "Zeleni otoci"

Zeleni otoci - S - 006 - Natječaj za uslugu izrade kataloga herbarija za potrebe projekta "Zeleni otoci"

Zeleni otoci - S - 006 - Natječaj za uslugu izrade kataloga herbarija za potrebe projekta "Zeleni otoci"

Stanje u proračunu Zadarske županije pokazuje da izlazimo iz krize

Stanje u proračunu Zadarske županije pokazuje da izlazimo iz krize

Prijedlog Izmjena i dopuna proračuna za 2014. godinu iznosi  234.500,000,00 kuna što je povećanje  za 4,25 posto ili 9,600,000,00 više u odnosu na planirano, rekla je u utorak, 8. srpnja 2014. godine  na 17. sjednici kolegija župana pročelnica  UO za proračun i financije Bibijana Baričević.

U Zadru održan 4. sastanak Upravljačkog odbora projekta HAZADR

U Zadru održan 4. sastanak Upravljačkog odbora projekta HAZADR

Dana 3. i 4. srpnja 2014. godine, u Domu Zadarske županije u Zadru, održan je 4. sastanak Upravljačkog odbora na projektu HAZADR koji se provodi u sklopu programa IPA jadranske prekogranične suradnje.

17. sjednica Kolegija župana Zadarske županije

17. sjednica Kolegija župana Zadarske županije

održat će se  8. srpnja 2014. godine (utorak) u  9,30 sati u Maloj vijećnici Doma županije u Zadru, Božidara Petranovića 8.Dnevni red i materijali za 17. sjednicu Kolegija župana (materijal po točkama dnevnog reda)Dnevni red i materijali za 17. sjednicu Kolegija župana (objedinjeni materijal .PDF)Napomena: za pregled i preuzimanje dnevnog reda i materijala potreban Vam je preglednik dokumenata PDF koji...

Ministar turizma Darko Lorencin posjetio Zadarsku županiju

Ministar turizma Darko Lorencin posjetio Zadarsku županiju

Ministar turizma Darko Lorencin boravio je u utorak, 1. srpnja 2014. godine u službenom posjetu Zadarskoj županiji. Tijekom poslijepodneva sastao se sa županom Stipom Zrilićem i predstavnicima turističkih zajednica i predstavnicima turističkog gospodarstva u Zadarskoj županiji.

Press login

Tko je online

Imamo 140 gostiju i nema članova online

Naše suradnje

Pogledajte suradnje koje zadarska županija ostvaruje sa svojim međunarodnim partnerima

 

alt