Dobrodošli

Obavijest

Obavijest za korisnike mrežne stranice Žadarske županije.

Poštovani korsnici web stranice Zadarske županije,


Prijava na mrežnu stranicu je moguća samo za zaposlenike Zadarske županije.

Vaš Administrator

Prijava

Novosti iz županije

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Dan Zadarske županije

Dan Zadarske županije

U srijedu, 16. travnja 2014. godine Zadarska županija obilježila je svoj dan, 21. godišnjicu postojanja. Na Svečanu sjednicu u zadarski Arsenal stigli su mnogi gosti, među kojima je posebno srdačno pozdravljen general Mladen Markač.

Izložba fotografija Maria Giacomellia

Izložba fotografija Maria Giacomellia

Izložba fotografija poznatog talijanskog fotografa Maria Giacomellija otvorena je 15. travnja 2014. godine u koncertnoj dvorani Kneževe palače u Zadru.

Dan županije čestitka

Dan županije čestitka

Svim žiteljima Zadarske županije čestitamo Dan Zadarske županije - 16. travanj Stipe Zrilić, župan Zadarske županije   Željko Lončar, predsjednik Županijske skupštine i vijećnici Županijske skupštine Zadarske županije

"1000 koraka kroz 1000 ulica za djecu"

"1000 koraka kroz 1000 ulica za djecu"

U subotu, 12. travnja 2014. godine u sklopu Županijskih dana 2014. godine održano je orijentacijsko kretanje za djecu ulicama Poluotoka.

Tjedan obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava

Tjedan obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava

Program Ujedinjenih naroda u Hrvatskoj (UNDP) obilježava Tjedan obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava nizom aktivnosti koje su započele u subotu, 12., i trajat će do 16. travnja, a sve u sklopu Županijskih dana 2014.

"Zadar trči"

"Zadar trči"

Ususret „internacionalnom“ spektaklu u kojem će iz Zadra trčati više od 1500 sportaša i rekreativaca, u subotu, 13. travnja 2014. godine u sklopu Županijskih dana 2014.

UČENICI IZ TURSKE POSJETILI ZADARSKU ŽUPANIJU

UČENICI IZ TURSKE POSJETILI ZADARSKU ŽUPANIJU

U sklopu Comeniusovog projekta Medicinske škole Ante Kuzmanića Working with Dr EUOZ u Zadru od 7. do 12. travnja borave 4 učenika i dva nastavnika Tehničke i industrijske škole u İskenderunu (Turska) te voditelj iz škole Sint Jozef Institut Antwerpen (Belgija).

Stoše od Foše iliti Kate Kapuralica, Mare, Luce…

Stoše od Foše iliti Kate Kapuralica, Mare, Luce…

U Gradskoj loži u Zadru, u četvrtak, 9. travnja 2014.  otvorena je izložba „Stoše od Foše iliti Kate Kapuralica, Mare, Luce…“ koja je priređena u sklopu programa Županijski dani 2014.

Nastupni posjet veleposlanika Republike Slovačke u Zadarskoj županiji

Nastupni posjet veleposlanika Republike Slovačke u Zadarskoj županiji

U srijedu, 9. travnja 2014. godine u nastupni posjet u Zadarsku županiju stigao je NJ.E. Juraj Priputen, izvanredni i opunomoćeni veleposlanik Republike Slovačke u Hrvatskoj u pratnji zamjenice veleposlanika i pomoćnice.

Dani masline 2014

Dani masline 2014

Udruga prehrambenih tehnologa, biotehnologa i nutricionista Zadarske županije i ove godine organizira 16. manifestaciju DANI MASLINE 2014.

Posjet izaslanstva regije Abruzzo Zadarskoj županiji

Posjet izaslanstva regije Abruzzo Zadarskoj županiji

U utorak, 8. travnja 2014. godine u Maloj vijećnici Doma županije u posjet Zadarskoj županiji,  na studijskom putovanju u sklopu projekta FARO regije Abruzzo iz Italije, stiglo je izaslanstvo regije Abruzzo sa ciljem razmjene iskustava u marikulturi i diskusiji na temu zakonskog okvira koji regulira gospodarske aktivnosti u sektoru ribarstva.

Župan otvorio Smotru Art dizajn 2014

Župan otvorio Smotru Art dizajn 2014

U utorak, 8. travnja 2014. godine, u sklopu Županijskih dana 2014. u koncertnoj dvorani Kneževe palače u Zadru otvorena je smotra Art dizajn 2014. koju organizira Škola primijenjene umjetnosti i dizajna Zadar.

Press login

Tko je online

Imamo 54 gostiju i nema članova online

Naše suradnje

Pogledajte suradnje koje zadarska županija ostvaruje sa svojim međunarodnim partnerima

 

alt