Dobrodošli

Obavijest

Obavijest za korisnike mrežne stranice Žadarske županije.

Poštovani korsnici web stranice Zadarske županije,


Prijava na mrežnu stranicu je moguća samo za zaposlenike Zadarske županije.

Vaš Administrator

Prijava

Obavijest

Upravni odjel za more i turizam


Upravni odjel za more i turizam obavlja upravne i stručne poslove u području turizma, pomorstva, pomorskog dobra, marikulture i morskih luka, provodi postupke davanja koncesija na pomorskom dobru, poslove u vezi s održavanjem, upravljanjem, zaštitom i unapređenjem pomorskog dobra, provodi postupke utvrđivanja granica pomorskog dobra i lučkih područja, provodi postupke utvrđivanja visine naknade koju plaćaju vlasnici brodica i jahti za upotrebu pomorskog dobra, vodi upisnik koncesija na pomorskom dobru te prati i usklađuje rad Županijske lučke uprave.


Adresa:
Liburnska obala 6/5
23000 Zadar


PROČELNIK
Krešimir Laštro, dipl.iur.     
tel: 023/350-353
faks: 023/350-333
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.


POMOĆNICA PROČELNIKA
mr.sc. Ljiljana Peričin
tel: 023/350-332
faks: 023/350-333
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.


VIŠA STRUČNA SURADNICA ZA TURIZAM
Sanja Bubičić, mag.turism.cult.
tel: 023/350-425
faks: 023/350-333
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.


STRUČNA SURADNICA ZA TURIZAM
Anita Švorinić, prof.      
tel: 023/350-415
faks: 023/350-333
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.


VIŠA STRUČNA SURADNICA
Petra Perica, dipl.iur.
tel: 023/350-330
faks: 023/350-333

Novosti iz županije

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

U Gradskoj loži predstavljena "Zadarska trilogija"

U Gradskoj loži predstavljena "Zadarska trilogija"

U Gradskoj loži predstavljena "Zadarska trilogija" U sklopu manifestacije "Krševanovi dani kulture" , u utorak, 25. studenog 2014. godine je u Gradskoj loži predstavljeno izdanje "Zadarska trilogija", čiji je autor mons. dr. Juraj Batelja, a izdavači ovog vrijednog djela su Zadarska nadbiskupija i Zadarska županija.

Obilježen Dan Grada Zadra

Obilježen Dan Grada Zadra

Obilježen Dan Grada Zadra Polaganjem vijenaca na Gradskom groblju u Zadru, u ponedjeljak, 24. studenog 2014. godine počelo je obilježavanje Dana Grada Zadra i blagdana svetog Krševana.

Zadarska županija otvorila Informacijski centar Europe Direct Zadar

Zadarska županija otvorila  Informacijski centar Europe Direct Zadar

U petak, 21. studenog 2014. godine otvoren je Europe Direct centar (EDIC). Informacijski centar Europe Direct Zadar dio je europske mreže informacijskih centara Europe Direct (EDIC), rasprostranjene u 28 zemalja članica Europske unije, a jedan je od načina za informiranje građana o zakonodavstvu EU-a i pogotovo mogućnostima korištenja strukturnih  EU fondova.

Potpisan Kolektivni ugovor za zaposlenike u ustanovama u kulturi Zadarske županije

Potpisan Kolektivni ugovor za zaposlenike u ustanovama u kulturi Zadarske   županije

U četvrtak, 20. studenog 2014. godine u  Domu Zadarske  županije održano je  potpisivanje Kolektivnog ugovora za zaposlenike u  ustanovama kulture kojima je osnivač Zadarska županija.

Puštanje u pogon EVN plinske mreže u Benkovcu

Puštanje u pogon EVN plinske mreže u Benkovcu

U četvrtak, 20. studenog 2014. godine u Glagoljaškoj ulici ispred APN –ovih zgrada obilježeno je puštanje u rad plinske mreže u Benkovcu. Pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo Ante Vukašina i direktor tvrtke EVN Croatia Werner Casagrande simbolično su zapalili plinsku baklju na svečanosti kojom je obilježeno puštanje u rad plinske mreže i omogućeno priključenje prvih korisnika prirodnog plina na području...

Počast žrtvama Nadina

Počast žrtvama Nadina

U spomen na stradanje 16 civila i 5 branitelja u malom ravnokotarskom mjestu Nadinu, koje je razoreno 19. studenog 1991. godine, dan nakon Škabrnje, danas su na Spomen obilježju u Nadinu žrtvama odali počast brojni mještani, obitelji poginulih, te predstavnici državnih i lokalnih vlasti te udruga proizišlih iz Domovinskog rata. U ime Zadarske županije vijenac su

Obilježen Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

Obilježen  Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

Kolonom sjećanja te paljenjem svijeća i molitvom u krugu Opće bolnice Vukovar, obilježen je Dan sjećanja na žrtvu Vukovara pod geslom "Vukovar- mjesto posebnog pijeteta" . U koloni sjećanja   prema procjenama je sudjelovalo oko 100.000 ljudi iz svih krajeva Hrvatske i inozemstva koji su se došli pokloniti žrtvu Vukovara, a na križnom putu od Opće Bolnice Vukovar

Obilježena 23. obljetnica stradanja Škabrnje

Obilježena 23. obljetnica stradanja Škabrnje

18. studenog Škabrnja se prisjeća svojih žrtava, mještana i branitelja mučki ubijenih u velikosrpskoj agresiji. Na ovaj dan prije 23 godine rano ujutro srpski agresor potpomognut zrakoplovstvom, tenkovima i pješaštvom 9. kninskog korpusa bivšeg JNA na čelu s Ratkom Mladićem počeo je svoj krvavi pohod na Škabrnju.

Održan 1. Forum za osnaživanje žena urbanih i ruralnih područja "Susretom i razgovorom do ostvarenja"

Održan 1. Forum za osnaživanje žena urbanih i ruralnih područja "Susretom i razgovorom do ostvarenja"

Pravobraniteljica za ravnopravnost spolova RH u suradnji s austrijskim i francuskim veleposlanstvom u RH , UNDP-om i udrugom GTF-Inicijativom za održivi rast održali su u Domu Zadarske županije   1. Forum za osnaživanje žena urbanih i ruralnih područja pod nazivom "Susretom i razgovorom do ostvarenja". Prije samog početka susreta župan Stipe Zrilić primio je austrijsku veleposlanicu u Hrvatskoj Nj.E. Andreu Ikić Boehm, francusku...

Održana 22. sjednica Kolegija župana

Prijedlog proračuna Zadarske županije za iduću godinu iznosi 242.800,00 kuna što je povećanje za 3,5 posto u odnosu na 2014. godinu. „Prvi put planiramo proračunska sredstva bez smjernica Vlade i Uputa ministarstva financija“, kazao je župan Stipe Zrilić na Kolegiju održanom u četvrtak, 13. studenog 2014. godine. Dodao je kako je neizvjesno hoće li već nakon prvih mjeseci iduće godine...

„Susretom i razgovorom do ostvarivanja“

Pravobraniteljica za ravnopravnost spolova organizatorica je 1. Foruma za osnaživanje žena urbanih i ruralnih područja pod nazivom „Susretom i razgovorom do ostvarivanja“, kojeg organizira u suradnji s austrijskim i francuskim veleposlanstvom u Republici Hrvatskoj, UNDP-om i udrugom Gender Task Force (GTF) - Inicijativom za održivi rast. Forum se održava 14. studenoga 2014. u Zadru u Domu županije, a pod pokroviteljstvom...

Nalazite se ovdje: Home Naš ustroj Upravni odjeli Upravni odjeli Upravni odjel za more i turizam

Tko je online

Imamo 87 gostiju i nema članova online

Naše suradnje

Pogledajte suradnje koje zadarska županija ostvaruje sa svojim međunarodnim partnerima

 

alt