Dobrodošli

Obavijest za korisnike mrežne stranice Žadarske županije.

Poštovani korsnici web stranice Zadarske županije,

Prijava na mrežnu stranicu je moguća samo za zaposlenike Zadarske županije.

Vaš Administrator

Novosti iz županije

Otvoren Sajam poslova u Arsenalu

U Arsenalu je danas otvoren 7. Sajam poslova. Radi se o projektu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, ispostave u Zadru, koji na ovaj način želi omogućiti izravan kontakt poslodavaca s tražiteljima posla. Veliko zanimanje za poslove na koji se trenutačno nude na tržištu rada pokazali su mladi ljudi koje, tek nakon višegodišnjeg školovanja, čeka svijet rada.

Otvoren 16. Biograd Boat Show

U četvrtak, 23. Listopada 2014. godine u Bigradu na moru počeo je16. Biograd Boat Show, a na svečanosti otvaranja uz brojne uzvanike nazočni  su bili ministar turizma Darko Lorencin, ministar pomorstva, prometa i infrastrukture Siniša Hajdaš Dončić, direktor HTZ-a Ratomir Ivičić i župan Zadarske županije Stipe Zrilić. Obraćajući se nazočnima župan je istaknuo kako u

ECOSEA –S-09/14: Invitation to Tender for Hydraulic Powered Vessel Equipment for Mussel Farming

Zadar County intends to award a Supply Contract for Hydraulic Powered Vessel Equipment for Mussel Farming in Zadar with financial assistance from the IPA Adriatic Cross-border Cooperation Programme of the European Union.

Hrvatsko-danski poslovni forum u Zagrebu

Nj.V. kraljica Margarete II. i Nj.K.V. princ Henrik od Danske borave u službenom posjetu Republici Hrvatskoj od 21. do 24. listopada 2014. godine. Službeni posjet danskog kraljevskog para je izvrstan način za poboljšanje suradnje između danskih i hrvatskih tvrtki te prikaz trenutnih i budućih tržišnih prilika u Hrvatskoj.

Održana 1. sjednica odbora za koordinaciju s udrugama proizašlim iz domovinskog rata

Dana 22. listopada 2014. godine u Domu županije održana je 1. sjednica Odbora za koordinaciju s udrugama proizašlim iz Domovinskog rata kao radnog tijela Županijske skupštine Zadarske županije. Sjednici je nazočilo jedanaestero članova od njih trinaest, dok su dvoje ispričali svoj izostanak.

Župan posjetio Općinu Gračac

Župan posjetio Općinu Gračac U četvrtak, 16. listopada 2014. godine, župan Stipe Zrilić u pratnji pročelnika Daniela Segarića i Krešimira Laštre te direktorice razvojne agencije Zadra Nova Sanje Peričić i direktora Cesta Zadarske županije Radoslava Gudelja, boravio je u radnom posjetu Općini Gračac.

Učenici OŠ Ivan Goran Kovačić iz Lišana Ostrovičkih posjetili Zadarsku županiju

U petak, 17. listopada 2014. godine, učenici 3. i 4. razreda OŠ Ivan Goran Kovačić iz Lišana Ostrovičkih, u pratnji ravnatelja i učiteljice, posjetili su Zadarsku županiju.U Domu Županije susreli su se sa županom Stipom Zrilićem koji ih je upoznao s osnovnim podacima o Zadarskoj županiji te njenim nadležnostima.

11. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije

održat će se  24. listopada 2014. godine (petak) u  10,00 sati u Velikoj  vijećnici Doma županije u Zadru, Božidara Petranovića 8.Dnevni red i materijali za 11. sjednicu Županijske skupštine (materijal po točkama dnevnog reda)Dnevni red i materijali za 11. sjednicu Županijske skupštine  (objedinjeni materijal .PDF)Napomena: za pregled i preuzimanje dnevnog reda i materijala potreban Vam je preglednik dokumenata PDF koji...

"Poskoci" obilježili 24. obljetnicu osnutka

Specijalna jedinica zadarske policije "Poskoci", prva ratna oružana postrojba na području Hrvatske, obilježava danas 24. obljetnicu. Tim povodom nakon polaganja vijenaca na Gradskome groblju u Zadru, Poskoci su se postrojili na Relji, kod bivšeg odmarališta "Čazmatrans", gdje je 1990.

Župan u radnoj posjeti Općini Gračac

U četvrtak, 16. listopada 2014. godine, župan Stipe Zrilić sa suradnicima posjetit će Općinu Gračac te u sklopu radne posjete održati sastanke sa predstavnicima i načelnicom Općine Gračac.

Akcija TZ Zadarske županije i Zadarskog lista

Akcija TZ Zadarske županije i Zadarskog lista   „Biramo najuređenije turističko mjesto, biramo najljepši   i/li restoran i konobu s najboljom izvornom   gastroponudom u   Zadarskoj županiji

Održana 21. sjednica Kolegija župana

Na 21. sjednici Kolegija župana, u utorak, 14. listopada 2014. godine ,  donesena je odluka o sufinanciranju međumjesnog prijevoza učenika srednjih škola za razdoblje rujan-prosinac 2014. godine u visini 10% cijene autobusne karte.

Nalazite se ovdje: Home Naš ustroj Upravni odjeli

Tko je online

Imamo 79 gostiju i nema članova online

Naše suradnje