Dobrodošli

Obavijest za korisnike mrežne stranice Žadarske županije.

Poštovani korsnici web stranice Zadarske županije,

Prijava na mrežnu stranicu je moguća samo za zaposlenike Zadarske županije.

Vaš Administrator

Novosti iz županije

naslov

U četvrtak, 24.travnja 2014. Godine u Villi Donat u sv. Filip i Jakovu održao se Edukativno-stručni skup na temu „Samoniklo ljekovito i aromatično bilje"  u suradnji s Upravnim odjelom za poljoprivredu Zadarske županije.

Izložba „Sanjam grad“

U utorak, 22. 4. 2014. u atriju Kneževe palače župan Stipe Zrilić je otvorio izložbu fotografija pristiglih na natječaj "Sanjam grad" u sklopu Eko dana Prirodoslovno-grafičke škole Zadar.

Nastupni posjet veleposlanice Kanade Zadarskoj županiji

U utorak, 22. travnja 2014. godine, župan Zadarske županije Stipe Zrilić sa suradnicima, pročelnicom Ureda župana, Marinom Duijmović-Vuković i pročelnikom Upravnog odjela za razvoj i europske procese, Davorom Lonićem, primio je u nastupni posjet veleposlanicu Kanade u Republici Hrvatskoj, Nj.E. gđu Louise LaRocque.

Održana 13. sjednica kolegija župana

U srijedu, 23. travnja 2014. godine , na 13. sjednici kolegija župana na dnevnom su redu bili nacrti prijedloga zaključaka o davanju suglasnosti na Izvješća o radu, financijskom poslovanju i višku prihoda zdravstvenih ustanova i ustanove socijalne skrbi za 2013. godinu

Eko dani Prirodoslovno grafičke škole

Sadnjom stabla trešnje u perivoju Vladimira Nazora, u dvorištu iza Prirodoslovno-grafičke škole, u srijedu, 22. travnja 2014. godine započeli su ovogodišnji "Eko dani" koje organizira Prirodoslovno grafička škola iz Zadra.

13. sjednica Kolegija župana Zadarske županije

održat će se  23. travnja 2014. godine (srijeda) u  9,30 sati u Maloj vijećnici Doma županije u Zadru, Božidara Petranovića 8.Dnevni red i materijali za 13. sjednicu Kolegija župana (materijal po točkama dnevnog reda)Dnevni red i materijali za 13. sjednicu Kolegija župana (objedinjeni materijal .PDF)Napomena: za pregled i preuzimanje dnevnog reda i materijala potreban Vam je preglednik dokumenata PDF koji...

REACH-out - S - 008 - Poziv na podnošenje ponude za uslugu vođenja edukacijskih radionica u sklopu projekta "REACH-out"

Naziv projekta:REACH-outBroj ugovora: KLASA: 910-01/13-01/24URBROJ: 2198/1-01-14-21

Zadarska županija obilježila Tjedan obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava

Nizom aktivnosti, od 12. do 16. travnja, obilježen je Tjedan obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava kojeg su zajednički organizirali Zadarska županija i Program Ujedinjenih naroda za razvoj (UNDP) kako bi naglasili ulogu obiteljsko poljoprivrednih gospodarstava (OPG) u razvoju lokalnog gospodarstva, proizvodnji kvalitetne prehrane i zaštiti okoliša.

Nastupni posjet veleposlanice Republike Bugarske

U četvrtak, 17. travnja 2014. godine, u Domu Županije župan Stipe Zrilić, sa svojim zamjenikom Rudolfom Dvorskim i  pročelnikom Upravnog odjela za razvoj i europske procese Davorom Lonićem, primio je veleposlanicu Republike Bugarske u Republici Hrvatskoj Nj. E. Tanyu Dimitrovu.

Dan Zadarske županije

U srijedu, 16. travnja 2014. godine Zadarska županija obilježila je svoj dan, 21. godišnjicu postojanja. Na Svečanu sjednicu u zadarski Arsenal stigli su mnogi gosti, među kojima je posebno srdačno pozdravljen general Mladen Markač.

Izložba fotografija Maria Giacomellia

Izložba fotografija poznatog talijanskog fotografa Maria Giacomellija otvorena je 15. travnja 2014. godine u koncertnoj dvorani Kneževe palače u Zadru.

Nalazite se ovdje: Home Naš ustroj Upravni odjeli

Press login

Tko je online

Imamo 92 gostiju i nema članova online