Dobrodošli

Obavijest za korisnike mrežne stranice Žadarske županije.

Poštovani korsnici web stranice Zadarske županije,

Prijava na mrežnu stranicu je moguća samo za zaposlenike Zadarske županije.

Vaš Administrator

Novosti iz županije

Okrugli stol na temu gospodarenje otpadom

U četvrtak, 14. kolovoza 2014. u Domu županije, Zadarska županija u suradnji sa Ministarstvom zaštite okoliša i prirode, organizirala je Okrugli stol na temu gospodarenja otpadom. Na Okruglom stolu sudjelovali su župan sa suradnicima, predstavnici nadležnih upravnih tijela i ustanova Zadarske županije

ECOSEA-C-001 – Natječaj za uslugu Uspostave modela polikulture ribe i školjkaša na kaveznim uzgajalištima riba

REACH-out - S - 017 – Natječaj za uslugu vođenja klupskih radionica u sklopu projekta „REACH-out“

Predstavnici Općina i Gradova na sastanku vezano za razvojne programe Uprave za regionalni razvoj MRRFEU

U ponedjeljak, 4. kolovoza 2014. godine u Velikoj vijećnici Doma županije održao se sastanak predstavnika Općina i Gradova Zadarske županije sa načelnicom Sektora za provedbu razvojnih programa Uprave za regionalni razvoj Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU RH, Anom Markuz.

Otkriven spomenik podignut u čast poginulim hrvatskim braniteljima u Sikovu

U ponedjeljak, 4. kolovoza 2014. godine održana je, u organizaciji Općine Sv. Filip i Jakov i braniteljskih udruga, svečanost otkrivanja spomenika podignutog u čast poginulim hrvatskim braniteljima mjesta Sikovo, a povodom obilježavanja obljetnice VRO OLUJA.

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti

Svim žiteljima Zadarske županije, a posebno hrvatskim braniteljima i njihovim ratnim zapovjednicima, čestitamo Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i obljetnicu vojno redarstvene operacije  OLUJA 95. Stipe Zrilić, župan Zadarske županije, Željko Lončar, predsjednik Županijske skupštine i vijećnici Županijske skupštine Zadarske županije

Proslavljen Dan Općine Pakoštane

U četvrtak, 31.srpnja 2014. godine Općina Pakoštane proslavila je svoj dan, a središnji događaj bila je svečana sjednica Općinskoga vijeća uz dodjelu nagrada ovogodišnjim laureatima, koja je održana u općinskim prostorijama.

Održana sjednica 19. Kolegija župana

U srijedu, 30. srpnja 2014. godine održana je 19. sjednica Kolegija župana. Na Dnevnom redu od tri točke pred Kolegijem župana, ravnateljica Zavoda za prostorno planiranje Zadarske županije, Nives Kozulić predstavila je konačni prijedlog izmjena i dopuna Prostornog plana Zadarske županije.

19. sjednica Kolegija župana Zadarske županije

održat će se 30. srpnja 2014. godine (srijeda) u  9,30 sati u Maloj vijećnici Doma županije u Zadru, Božidara Petranovića 8.Dnevni red i materijali za 19. sjednicu Kolegija župana (materijal po točkama dnevnog reda)Dnevni red i materijali za 19. sjednicu Kolegija župana (objedinjeni materijal .PDF)Napomena: za pregled i preuzimanje dnevnog reda i materijala potreban Vam je preglednik dokumenata PDF koji...

Novorođenom djetetu 400 kuna

Na 9. sjednici Skupštine Zadarske županije, u petak, 25. srpnja 2014 godine  vijećnici su donijeli odluku o rasporedu novčane pomoći za opremu novorođenog djeteta u iznosu od 400 kuna.

Obilježavanje Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i 19. obljetnice vojno redarstvene operacije OLUJA 95.

Obilježavanje Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i 19. obljetnice vojno redarstvene operacije  OLUJA 95.

Obilježavanje Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i19. obljetnice vojno redarstvene operacije  OLUJA 95.- PROGRAM DOGAĐANJA - Koncert klape Sv. Juraj i orkestra HRM

Dodijeljeni certifikati za sukladnost proizvodnje dalmatinskog pršuta proizvođačima iz Zadarske županije

U utorak, 22. srpnja 2014. godine u Maloj vijećnici Doma županije župan Stipe Zrilić i pročelnik Upravnog odjela za poljoprivredu Daniel Segarić, zajedno sa  predstavnicom ovlaštene certifikatorske tvrtke Biotechnicon, Anom Marušić Lisac i izvršnim direktorom klastera „Hrvatski pršut“ Antom Madirom, dodijelili su certifikate proizvođačima pršuta na području Zadarske županije.

Nalazite se ovdje: Home Naš ustroj Upravni odjeli

Tko je online

Imamo 20 gostiju i nema članova online

Naše suradnje