Dobrodošli

Obavijest za korisnike mrežne stranice Žadarske županije.

Poštovani korsnici web stranice Zadarske županije,

Prijava na mrežnu stranicu je moguća samo za zaposlenike Zadarske županije.

Vaš Administrator

Novosti iz županije

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Sastanak Upravljačkog odbora i sastanak Tehničko – znanstvenog savjetodavnog odbora za upravljanje morskim resursima na projektu ECOSEA održani u Zadru

Dana 8. i 9. rujna 2014. godine u prostorijama IMPACT Centru u Zadru, održan je sastanak Upravljačkog odbora i sastanak Tehničko – znanstvenog savjetodavnog odbora za upravljanje morskim resursima na projektu ECOSEA

Održana 20. sjednica kolegija župana

U prvih 6 mjeseci ove godine proračun  Zadarske županije ostvaren je sa 95.026.448,00 kuna odnosno 42,25 % od planiranih 224.900,000,00 kuna, rekla je na sjednici kolegija župana održanoj u četvrtak, 11. rujna 2014. godine, resorna pročelnica Bibijana Baričević.

U Benkovcu održan 1. festival češnjaka

U srijedu, 10. rujna 2014. godine u Benkovcu je održan 1. festival češnjaka Zadarske županije na kojem se  predstavilo 15 OPG-a, inače članova udruge Rešta, udruge koja okuplja proizvođače češnjaka.

20. sjednica Kolegija župana Zadarske županije

održat će se 11. rujna 2014. godine (četvrtak) u  10,00 sati u Maloj vijećnici Doma županije u Zadru, Božidara Petranovića 8.Dnevni red i materijali za 20. sjednicu Kolegija župana (materijal po točkama dnevnog reda)Dnevni red i materijali za 20. sjednicu Kolegija župana (objedinjeni materijal .PDF)Napomena: za pregled i preuzimanje dnevnog reda i materijala potreban Vam je preglednik dokumenata PDF koji...

Razminiranje na ratom pogođenim područjima

Svečanom Uvodnom konferencijom u Maloj vijećnici u Zadarskoj županiji obilježen je početak projekta «Razminiranje na ratom pogođenim područjima“, financiranog sredstvima Europske unije u okviru programa IPA komponenta  I -  Pomoć u tranziciji i jačanje institucija za 2010. godinu.

Župan otvorio obnovljenu školsku zgradu PŠ Ninski Stanovi

U povodu početka nove školske godine, u ponedjeljak, 8. rujna 2014. godine , župan Stipe Zrilić u prtanji pročelnika za društvene djelatnosti Ivana Šimunića , otvorio je obnovljenu školsku zgradu područne škole Ninski Stanovi.

„Razminiranje na ratom pogođenim područjima“

U utorak, 9. rujna 2014. godine s početkom u 11 sati, u Maloj vijećnici Doma Zadarske županije održat će se uvodna konferencija projekta „Razminiranje na ratom pogođenim područjima“, financiranog sredstvima Europske unije

P O Z I V za prijavu projekata/programa udruga u Zadarskoj županiji za dodjelu financijske potpore u okviru raspoloživih sredstava Županijskog proračuna za 2015. godinu na poziciji Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb i Upravnog odjela za p

P  O  Z  I  V za prijavu  projekata/programa udruga u Zadarskoj županiji za dodjelu financijske potpore u okviru raspoloživih sredstava Županijskog proračuna za 2015. godinu na poziciji Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb i Upravnog  odjela za p

POZIV za prijavu  projekata/programa udruga u Zadarskoj županiji za dodjelu financijske potpore u okviru raspoloživih sredstava Županijskog proračuna za 2015. godinu na poziciji Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb i Upravnog  odjela za pravne i zajedničke poslove OBRAZAC ZA PRIJAVU:Upravni odjel za zdravstvo i socijalnu skrbUpravni odjel za pravne i zajedničke poslove

U Kaštelu Žegarskom otvoren pogon za proizvodnju eteričnih ulja

Župan Stipe Zrilić i pročelnik Upravnog odjela za poljoprivredu Daniel Segarić sudjelovali su u petak, 5. rujna 2014. godine na svečanosti otvaranja pogona za proizvodnju eteričnih ulja u Kaštel Žegarskom.

Obilazak obnovljene školske zgrade u Ninskim stanovima

U povodu početka nove školske godine, u ponedjeljak, 8. rujna 2014. godine s početkom u 9 sati, župan Stipe Zrilić sa suradnicima posjetit će obnovljenu školsku zgradu područne škole  Ninski Stanovi.

Znanstveni skup o Europskim ruralnim područjima

U organizaciji Odjela za geografiju sa Sveučilišta u Zadru, Mostaru i Ljubljani u četvrtak, 4. rujna 2014. godine  s radom je započeo  međunarodni znanstveni skup na temu - Europska ruralna područja.

Nalazite se ovdje: Home Naš ustroj Upravni odjeli

Tko je online

Imamo 61 gostiju i nema članova online

Naše suradnje