Obilazak zgrade Poliklinike nakon elementarne nepogode

Posted On Petak, 29 rujna 2017 08:53

U četvrtak, 28. rujna 2017. godine predstavnici Ministarstva zdravstva i Razvojne banke Vijeća Europe, u pratnji zamjenika župana Šime Vickovića, ravnatelja Opće bolnice Zadar, Željka Čuline dr.med., ravnatelja Zavoda za javno zdravstvo Zadar, Zorana Škrgatića dr.med., zamjenice ravnatelja Zavoda za javno zdravstvo Zadar, Marine Blažević Longin, dipl.iur. te predstavnika tvrtke izvođača radova obavili su obilazak i pregled stanja zgrade Poliklinike nakon elementarne nepogode i šteta nastalih nakon nedavne poplave i obilnih kišnih oborina u Zadru. Tijekom obilaska Poliklinike pregledane su nastale štete i dijelovi zgrade koji su najviše pretrpjeli štetu poput podruma i određenih prostorija na višim katovima gdje je voda uzrokovala štetu na stropu ili zidovima.