Kninjani osvojili memorijalni turnir u sjedećoj odbojci

Posted On Utorak, 22 siječnja 2019 09:53

Sportskim događanjima započelo je obilježavanje 26. obljetnice Vojno redarstvene operacije Maslenica. Na memorijalnom turniru u sjedećoj odbojci ''Maslenica '93.'', koji je proteklog vikenda održan u ŠC Višnjik nastupilo je osam ekipa, među kojima ženska i muška reprezentacija Slovenije kojima je ovo bio prvi nastup na zadarskom turniru.

Prvo mjesto osvojili su odbojkaši Knina 95 koji su u finalu bili bolji od momčadi Hrabri iz Zagreba s 3-2 u setovima, dok je u ogledu za treće mjesto Split bio bolji od aktualnog prvaka Hrvatske Marsonije iz Slavonskog Broda.

Sudionike turnira pozdravili su i gradonačelnik Zadra Branko Dukić, zamjenik župana Zadarske županije Šime Vicković te brojni drugi uzvanici.