Ministar Krstičević i župan Longin u obilasku Gračaca

Posted On Srijeda, 28 veljače 2018 09:01

Župan Zadarske županije Božidar Longin danas će s potpredsjednikom Vlade i ministrom obrane RH Damirom Krstičevićem i načelnikom Glavnog stožera OSRH, generalom zbora Mirkom Šundovom posjetiti Općinu Gračac, koja je proteklih nekoliko dana zbog velike količine snijega bila u djelomičnoj izolaciji, dok su pojedina sela u okolici i dalje prometno odsječena.

U zgradi Općine (Park Sv. Jurja 1, Gračac) u 10:45 sati održat će radni sastanak s načelnicom Natašom Turbić. Razgovarat će o trenutnoj situaciji na terenu te prijedlogu mjera i radnji koje će se poduzeti u cilju normalizacije stanja na području Općine Gračac. Nakon sastanka, posjetit će pripadnike Hrvatske vojske koji na terenu danima rade na čišćenju putova od snijega.

Pročitano 2010 puta